Řekněme celulitidě jednou pro vždy sbohem!

Máme ji všechny, ať jsme štíhlé nebo při těle, mladší nebo starší. Celulitida si prostě nevybírá. Jak ji jednou pro vždy z těla vyhnat a užívat si zase hladké nožky bez celulitidy? Držte se jich a celulitida se nebude držet vás.

JAK ODSTRANIT POMERANČOVOU KŮŽI

1. POHYB

Pravidelný pohyb je základ, stačí každý den prokrvit tělo například svižnou chůzí, pokud celý den sedíte u počítače, dělat si pravidelné přestávky, protáhněte se.

2. SEZENÍ

Pokud máte sedavé zaměstnání, posaďte se na konec židle, ne pouze na stehnech a podepřete si chodidla tak, aby svírala pravý úhel. Lymfa se vám tak rozproudí a celulitida na zadní straně stehen brzy zmizí.

3. JÍDLO

Na vaše jídlo je také potřeba se zaměřit. Vyměňte průmyslově zpracované jídlo za čerstvé a omezte přísun cukrů a nezdravých tuků.

4. PITÍ

Dostatek tekutin v těle má blahodárný vliv nejen na vaši celulitidu, ale celkově na dobrý stav pokožky. Nejlépe je dobré pít čistou vodu, doplněnou o citron nebo mátu, nejméně 2litry denně. Můžete doplnit bylinnými čaji. Pozor samozřejmě na slazené nápoje, džusy, kávu či černé čaje, nemluvě o alkoholu. Tyto nápoje se do celkového objemu nepočítají.

5. SEBELÁSKA

Smiřte se se svým tělem, tzn. Přijměte se svými malými nedokonalostmi. Změny, kterých pak docílíte budou mnohem větší, než když si nebudete věřit.

6. MASÁŽE

Pravidelná domácí péče je také dobrý způsob, jak se zbavit celulitidy. Pomůží vám masážní kartáče, které stimulují krevní oběh a pokožka po nich vypadá zdravěji

7. KOSMETIKA

Profesionální péče v kosmetickém salónu určená na zpevnění pokožky a ztenčení tukových polštářků. Zkušená kosmetička vám poradí, jak se o tělo starat a doporučí i vhodné přípravky na domácí použití.

8. LYMFODRENÁŽE

Lymfodrenáž je lehká masáž lymfatického systému, která urychluje tok lymfy, a tím podporuje látkovou výměnu v organismu, zlepšuje metabolismus a detoxikuje tkáně. Odpadní látky se tak z těla odplavují rychleji, nedochází k jejich hromadění a vy se cítíte výrazně lépe už po první proceduře. Poraďte se se zkušenou terapeutkou o tom, jak často byste právě vy měla na ruční a přístrojovou lymfodrenáž zajít.

9. KRYOLIPOLÝZA

Neinvazivní odstranění celulitidy patří mezi vyhledávaná ošetření. Speciální hlavice nasaje přebytečný tuk a zmrazí ho na maximální možnou teplotu, což je -8 °C. Proto tento výkon může provádět pouze lékař a ne kosmetička.

10. PŘÍRODNÍ DOPLŇKY STRAVY

Když ještě výše zmíněné body pro odstranění celulitidy doplníte přírodním doplňkem stravy pro odvodnění organismu, dostanete se brzy k vysněné postavě bez ošklivých ďolíčků.  Tak hurá do toho, plavková sezona se blíží.