Chcete RYCHLE zhubnout? Zbavte se přebytečné vody v těle - Klinika krásy

Chcete RYCHLE zhubnout? Zbavte se přebytečné vody v těle

Zapomeňme navždy na drastické diety a cvičení do úmoru – jsou to ty největší začátečnické chyby. Prvních pár kil totiž můžeme shodit rychle a bez námahy.

Takto jednoduché to je! Ženy, zapomeňme už jednou provždy na drastické diety a cvičení do úmoru – jsou to ty největší začátečnické chyby. Prvních pár kil totiž můžeme shodit velmi rychle a bez jakékoli námahy. Stačí účinně odvodnit svůj organismus. Výsledek přinese nejen o něco štíhlejší postavu, ale i další benefity pro naše tělo a zdraví. Jaké? A co na opravdu účinné odvodnění doporučuje Hanka Kynychová, známá česká fitness trenérka? Na to nám odpoví tento článek. Pusťme se do něj.

„Jako nafouknutý balón.” Nejen tak poznáme, že jsme zavodněné

Podle výsledků studií na nadměrný výskyt vody v těle trpíme více my ženy než muži, a to především před menstruací, během užívání hormonální antikoncepce nebo při menopauze. Poznáme to např. podle oteklých prstů, lýtek či kotníků, nadměrného pocení, únavy, nafouknutého bříška nebo pár kil navíc, které se „bezdůvodně” objevily ze dne na den. Zavodněný organismus navíc může být i důvodem nevzhledné celulitidy a ještě k tomu nám dává o to víc zabrat při kýženém hubnutí. Tak co s tím?

celulitida

První je dobré vědět, jaké jsou vůbec PŘÍČINY nadměrného zavodnění

Zadržování vody v našem těle většinou způsobuje souhra několika faktorů. Patří mezi ně nezdravá strava (nadměrný příjem soli, cukru, kofeinu a alkoholu), léky (hormonální antikoncepce, antidepresiva, kortikosteroidy,…), onemocnění (srdce, ledvin, jater nebo lymfatického systému), nedostatek pohybu a spánku, sedavé zaměstnání, nadměrný stres, nedostatek draslíku, nadměrný příjem sodíku, nadváha a nízký příjem tekutin. U nás žen to navíc může být již zmiňované období před menstruací nebo pří menopauze.

Ale teď už vzhůru do možností, jak se můžeme nadměrného zavodnění ÚČINNĚ zbavit

  • Upravme svůj jídelníček – rozhodně omezme solení jídla a konzumaci polotovarů a hotovek. Stejně tak si hlídejme množství snězeného bílého pečiva, těstovin, sladkostí i např. vypitých slazených a alkoholických nápojů. Doplňujme potraviny bohaté na draslík jako jsou banány, luštěniny, rajčata, špenát, brambory, datle, avokádo a mák. Pro zvýšené vylučování vody by se na našem talíři měla často objevovat i okurka, meloun, jablko, mrkev, česnek, řapíkatý celer či brusinky. A samozřejmě nesmíme zapomenout na sílu bylinek (např. tužebník, bez černý, maté, libeček, kopřiva a mnoho dalších). 
souboj s váhou
  • Pravidelně se hýbejme – pohyb urychluje náš metabolismus a látkovou výměnu. Vyzkoušejme třeba plavání, jógu a vůbec veškeré sporty, při kterých klademe důraz na správné dýchání. Po sportu si dopřejme zasloužený relax, např. lymfatickou masáž, saunu nebo třeba vířivku.
  • Dodržujme pitný režim – pokud dostatečně nepijeme, nezbývá našemu tělu nic jiného, než se připravit na „horší časy” = začne si ukládat vodu do zásoby. Proto si hlídejme, abychom denně vypili alespoň dva a půl litrů vody (v závislosti na ročním období,…).
  • Užívejme přírodní doplňky stravy, ať už v podobě čajů, kapek nebo tablet. Nejúčinnější čaje na odvodnění jsou z kopřivy, pampelišky, přesličky, řebříčku, ostropestřce, maliníku ad. Opomenout nemůžeme ani zelený čaj a např. zelený ječmen. KVALITNÍM doplňkem stravy je zcela přírodní produkt H2Out, který si zamilovala i známá česká fitness trenérka Hanka Kynychová.

H2Out. ÚČINNÝ a zcela přírodní produkt na odvodnění organismu

„Praxe s klienty a fitness vám ukáž ten správný směr a správné produkty pro ten nejlepší a nejrychlejší výsledek. H2Out je špičkovou švýcarskou novinkou na trhu. Čím méně „zbytečné“ vody budeme mít, tím budeme krásnější, pohyblivější a s pevným podkožím a spoustou energie. Ten extrémní výsledek H2Out doporučuji nejen svým klientům, ale všem.“ Hanka Kynychová

Hanka Kynychová

Pro odvodnění organismu doporučuje pravidelné užívání doplňku stravy H2Out i obezitolog MUDr. Jan Koláček: „Naše tělo se snaží při trávení hlavně cukrů a sacharidů ukládat nadměrné množství vody. Cítíme se pak unavenější, bez energie, oteklí, zatěžujeme klouby a navíc se nám voda vždy uloží v tzv. problémových partiích, což určitě nechceme. Produktem H2Out jsem nadšen. Obsahuje vhodné kombinace přírodních látek a působí extrémně intenzivně.“

S H2Out očekávejme prudký úbytek váhy

Přírodní doplněk stravy H2Out obsahuje fit kombinaci pěti přírodních rostlinných látek obohacenou kofeinem:

  • Extrakt kopřivy dvoudomé přispívá k normální činnosti ledvin, tj. k vylučování vody z našeho organismu.
  • Fenyklová silice podporuje vylučování moči = detoxikujeme se.
  • Extrakt kaštanu přispívá ke snížení pocitu těžkých nohou, kdy se špatnou cirkulací v žilách a krevních vlásečnicích zadržuje voda v tkáních.
  • Extrakt zelené kávy podporuje hubnutí.
  • A nakonec bambusová vláknina a extrakt ze semene kaštanu, který příznivě ovlivňuje naše trávení a metabolismus.

H2Out lze získat ve všech lékárnách nebo přímo od výrobce.