Testování - Klinika krásy

Testování

Na základě vašeho podnětu jsme na 100 dobrovolnících otestovali přírodní doplněk stravy: H2OUT

 

H2OUT je dostupný ve všech lékárnách, na internetu nebo přímo od výrobce na www.odvodneni-organismu.cz

Účinnost

Náš tým odzkoušel tento doplněk stravy na 100 dobrovolnících ve věku 25 – 65 let, kteří trpí zavodněním organismu. To bylo podloženo lékařským vyšetřením, abychom zjistili, jaké má produkt reálné účinky. Každý testovaný absolvoval vstupní vyšetření a vyplnil podrobný dotazník. Všichni dobrovolníci vyplňovali během testování podrobné výkazy a tabulky. Rozbor zjištěných účinných látek viz níže. Každý dobrovolník testoval doplněk stravy H2Out, když na sobě cítil, že jeho tělo je zavodněno. To se projevovalo pocitem přesycenosti a těžkých nohou, únavou a převážně u žen zvýšeným výskytem celulitidy. Problém se zadržováním vody je však individuální, nelze tedy paušalizovat, u vybraných dobrovolníků, kdy se projevoval. U mnoha žen nastává v premenstruálním období, u jiných zase v létě a některé mají problémy v zimním období. U mužů se zase „zbytečná voda“ shromažďuje především v podkoží. 

Produkt je koncipován jako kombinace přírodních látek, které mají diuretický charakter – kopřiva, kofein, zelená káva, a navíc zvyšují prokrvení podkoží, čímž prospívají k cirkulaci vody. 

Produkt nelze zaměňovat s léčivy – diuretiky, které lze pořídit pouze na předpis lékaře a řeší například akutní problémy s vysokým krevním tlakem, zadržování vody, špatnou funkci ledvin apod.

U doplňků stravy, jako je např. produkt H2Out, do sebe nedostáváte žádné chemické látky a neničíte si svou střevní mikroflóru.

  • Přírodní produkt k odvodnění organismu
  • Přípravek H2Out obsahuje vyváženou rostlinnou kombinaci s fyziologickými účinky. Nebyly u něj zpozorovány žádné negativní účinky ani rizika.
  • U produktu H2Out se jedná o to, že lidský organismus při metabolismu (hlavně cukrů a sacharidů) zadržuje nadměrné množství vody. Tento jev je normální a je na něm založena spousta diet. Pokud chceme se zadržováním vody bojovat dlouhodoběji, tak existují přírodní látky a doplňky, které se doporučuje užívat průběžně. Mezi takové patří např. zelená káva.
  • Produkt H2Out je jedním z produktů, které bojují s nadbytečnou vodou intenzivněji než pouze jednotlivé složky typu zelená káva.
  • Vynikající poměr ceny produktu a podílu účinných látek (dvojbalení).
  • U intenzivní kúry se užívá 2 x 2 tobolky během dne po dobu 5-ti dnů, pak 2 dny pauza a pokračuje se ve stejném dávkování až do konce balení. Pokud nepotřebujete razantní zásah v rámci odvodnění, tak se doporučuje kúru užívat 1 x za 3 měsíce, zde pak s dávkováním dle hmotnosti, které je uvedeno na krabičce. Příjem tekutin by v obou případech měl být větší (cca 3 l neslazených a neperlivých tekutin – nepočítá se černý čaj, káva, polévky). Pro maximalizaci se doporučuje snížit množství sacharidu ve stravě (hlavně cukry).
  • V případě dodržení doporučení jsou zkušenosti takové, že úbytek je měřitelný a viditelný již během prvních dnů.
  • U 82 % dobrovolníků užívající H2Out pod dohledem, vyšly následné podrobné testy prokazatelně lépe než před užíváním. Změny se nejvíce týkaly nárůstu životní energie, díky splasklým končetinám a břicha, zlepšení celulitidy.

Základní charakteristika a rozbor

Přírodní doplněk stravy, který obsahuje fit kombinaci pěti přírodních rostlinných látek obohacenou kofeinem. Extrakt kopřivy dvoudomé přispívá k normální činnosti ledvin, tj.  k vylučování vody z organizmu. Fenyklová silice podporuje vylučování moči – detoxikaci. Kromě toho přispívá extrakt kaštanu ke snížení pocitu těžkých nohou, kdy se špatnou cirkulací v žilách a cévních vlásečnicích zadržuje voda v tkáních. A dále obsahuje extrakt zelené kávy, bambusovou vlákninu a extrakt ze semene kaštanu, který příznivě ovlivňuje trávení a metabolismus.

Účinné složky

Extrakt kaštanu

Aktivní látky, získávané z kaštanu, zvyšují odolnost vlásečnic a zlepšují žilní tonus. Současně působí protizánětlivě a urychlují vstřebávání otoků.  Klinické studie prokazují účinnost na tzv. „těžké nohy“, noční křeče v nohách.

Extrakt kopřivy dvoudomé

Kopřiva je naše nejlepší léčivá rostlina na pročištění krve a krvetvorbu. Má také dobrý vliv i na slinivku břišní, proto se kopřivou snižuje i obsah cukru v krvi. Léčí i nemoci a záněty močových cest a chorobné zadržování močení. Protože současně vyvolává dobrý průběh stolice, je velmi vhodná na jarní kúry.

Extrakt kopřivy dvoudomé

Kopřiva je naše nejlepší léčivá rostlina na pročištění krve a krvetvorbu. Má také dobrý vliv i na slinivku břišní, proto se kopřivou snižuje i obsah cukru v krvi. Léčí i nemoci a záněty močových cest a chorobné zadržování močení. Protože současně vyvolává dobrý průběh stolice, je velmi vhodná na jarní kúry.

Extrakt zelené kávy

Zelená káva jsou plody kávovníku (zrnka), které nejsou upraveny pražením. Extrakt ze zelené kávy získává především v Evropě na popularitě. Nás zajímá káva zelená, nepražená, která obsahuje některé zajímavé látky prospěšné pro naše zdraví. Pokud užíváte produkt s výtažkem ze zelené kávy a neděláte k tomu nic jiného, tak opravdu nezhubnete. Ale to podvádíte pouze samy sebe. Je tedy dobré zdůraznit, že produkty obsahující zelenou kávu nám podpoří hubnutí, ale je nezbytně nutné zahrnout dietní a pohybový režim.

Fenyklová silice

Je antitoxická, antispasmodická a diuretická. Fenyklová silice se hodí k léčbě trávení, při zácpě, nevolnosti, na celulitidu, na přechod.

Fenyklová silice

Je antitoxická, antispasmodická a diuretická. Fenyklová silice se hodí k léčbě trávení, při zácpě, nevolnosti, na celulitidu, na přechod.

Piperin

Hlavní účinná složka pepře. Piperin má schopnost zvyšovat biologické využití a vstřebávání mnoha látek, např. kukumin, vitamín B6 a organicky vázaný selen. Piperin povzbuzuje činnost trávicích enzymů slinivky, posiluje trávicí kapacitu a významně zkracuje dobu průchodu potravy trávicím traktem. Působení piperinu snižuje výskyt žaludečních ulcerací (vředů), modifikuje kontrakce (stahování svaloviny) trávicího traktu. Piperin je vysoce účinný v boji proti rakovině střev. Extrakt plodů černého pepře přispívá k normálnímu trávení a podporuje biologickou využitelnost ostatních látek. Kdysi se věřilo, že právě pepř podporuje tělesné žádosti, tedy že se jedná o afrodiziakum. Dnes už víme, že takové účinky nemá, ale zato vám dokonale pomůže s trávením. A věděli jste, že se pepř černý dříve používal i do moučníků?

Dostupné ve všech lékárnách

Na základě vašeho podnětu jsme na 100 dobrovolnících otestovali přírodní doplněk stravy: H2OUT

H2Out lze získat ve všech lékárnách nebo přímo od výrobce.
Aktuálně při zadání slova AKCE se vám odečte 100 Kč z každé objednávky.

Reference

Daniela Langerová

Produkt použvám opakovaně občas se hodně zavodním. Mohu jen doporučit, ale pro ty, kteří si myslí, že budou užívat a nic ve svém životním stylu nezmění, to opravdu není. Doporčuji cvičit, zvýšit přísun tekutin a pak uvidíte, jak se budete krásně odvodňovat.

Věra Hofmanová

Přestala jsem kojit, a stále byla zavodněná – nateklá, břicho nafouklé. Produkt H2Out mne zabavil přebytečné vody a cítím se opět skvěle.

Jan Koláček

„Nastartování správné životosprávy a cesty k vysněné postavě se neobejde bez prostředků, které násobí naši snahu. Jedním z nich je H2Out. Doporučili mi jej vlastní klienti a po vyzkoušení a původní nedůvěře jej můžu jen chválit.“

Kateřina Ševčíková

V mé práci moc pohybu nemám. Mám celulitidu, která mě dost trápí. Pravidelně beru H2Out, „splaskla“ jsem a cítím se o mnoho lépe. Ne, že bych své „pěknější“ nohy v květinářství nějak využila, ale je to moc fajn pocit.