Hanka Kynychová radí: Nebuďte zpuchlá na dovolené! Zhubněte snadno a rychle. - Klinika krásy

Hanka Kynychová radí: Nebuďte zpuchlá na dovolené! Zhubněte snadno a rychle.

„Voda je pro nás absolutní prioritou pro život. Ne vždy je však našemu zdraví a hlavně vzhledu prospěšná. „ říká fitness trenérka Hanka Kynychová. Je tady závěr roku a již teď se těšíme na novoroční předsevzetí. Přestanu kouřit, zhubnu, začnu sportovat. „ Za prvé vylijte přebytečnou vodu! Ta z 80 % způsobuje nadváhu a nevzhlednou postavu. Splasknete, budete se cítit lépe a s novou energií se pak pracuje daleko lépe. Navíc pohled do zrcadla Vás potěší. „ dodává Hanka.

Co může za nadbytek 5-15 litrů „zbytečné“ vody v našem organismu?

Způsob života, hormony, málo pohybu. Nejen toto z našeho životního stylu způsobuje, že průměrný člověk má ve svém organismu nadbytek 5-15 litrů vody, která mu není žádným způsobem prospěšná. Zatěžuje klouby, shromažďuje se v podkoží, podílí se na tvorbě celulitidy a tvaruje nám partie, které v žádném případě nechceme tvarovat. Na trhu se objevil revoluční produkt H2Out tento problém intenzivně řeší. Vyzkoušejte švýcarskou kvalitu a preciznost.
Více v testování.

Odborníci a obezitolog MUDr. Jan Koláček doporučují pravidelné užívání produktů pro odvodnění organismu

„Volte šetrné metody a přírodní extrakty jako zelenou kávu, kopřivu, kofein. Naše tělo se snaží při trávení hlavně cukrů a sacharidů ukládat nadměrné množství vody. Cítíme se pak unavenější, bez energie, oteklí, zatěžujeme klouby a navíc se nám voda vždy uloží v tzv. problémových partiích, což určitě nechceme. Produktem H2Out jsem nadšen. Obsahuje výše zmíněnou kombinaci přírodních látek a působí extrémně intenzivně. Očekávejte prudký úbytek!“ Potvrzuje MUDr. Jan Koláček.

Více na odvodneni-organismu.cz

hanka kynychová

Hana Kynychová – fitness trenérka a moderátorka má v tom jasno

„Praxe s klienty a fitness vám ukáže ten správný směr a správné produkty pro ten nejlepší a nejrychlejší výsledek. H2Out je špičkovou švýcarskou novinkou na trhu. Čím méně „zbytečné“ vody budeme mít, tím budeme krásnější, pohyblivější a s pevným podkožím a spoustou energie. Ten extrémní výsledek H2Out doporučuji nejen svým klientům, ale všem.“

H2Out lze získat ve všech lékárnách nebo přímo od výrobce. Více na www.odvodneni-organismu.cz

Chci RYCHLE zhubnout s H2Out